Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma lefeküdtem és néztem a...

Ma lefeküdtem és néztem a tv-t egyszer csak elkezdett remegni az egész testem...Miért és mitől volt ez?

Figyelt kérdés
Nem tudtam h. mivan pedig nem fáztam meg semmi aztán begörcsölt egy kicsit a testem nem nagyon csak fájt minden egyes izmom és ilyen hülye helyzetbe voltam kb 3 percig aztán kiengedett és felakartam állni.És nemtudom h. mér de csak úgy álltam és bámultam előre és földhöz zuhantam...
2009. ápr. 25. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne legégyél már ennyire buta kislány!

a doki nem fog kínozni. megvizsgálja a pisidet (előzőleg te belepipilsz egy üvegbe) aztán csinál egy vese ultrahangot. ez utóbbi a vilég legártalmatlanabb vizsgálata, nem fáj. mitől félsz? hogy megesz az orvos? a vesepanaszokat nagyon komolyan kell venni. az egy dolog, hogy már nem fáj annyira, attól az alapgond nem szűnt meg. van egy barátnőm, aki elhanyagolt egy vesemedence gyulladást, és utána hetekig kórházban feküdt csövekkel a karjában, kőkemény gyógyszereket kapott. ezt szeretnéd????

2009. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
JESSZUSOM! én is 13 éves vagyok és kicsit fájt a vesém !Nem akkartam elmenni dokihoz utálok dokihoz menni és volt egy kelemetln élményem dkinál és áhh haggyuk!De elmentem(mert így megusztam egy TZ :D) és 1 óra múlva műtöttek :S azt mondta a doki hogy egy nap múlva nem mentem volna el lehet hogy most nem neked írnám azt hogy <menj el dokihoz mert megmentheted az életed és nem vesztesz vele semmit (max. egy 2 dogát :D)> hanem most a sírban feküdnék mert makacs voltam és nem mentem el :D
2009. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de nekem nem így van -.-

és ha meghalok akkor meghalok de nem megyek orvoshoz!

2009. ápr. 26. 19:02
 14/15 anonim ***** válasza:

te hülye vagy...

a halál jobban fáj ha erről van szó...

2011. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
de hülye volt a kérdező az is lehet hogy már el is vitte ez a halálos betegség..
2011. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!