Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma lefeküdtem és néztem a...

Ma lefeküdtem és néztem a tv-t egyszer csak elkezdett remegni az egész testem...Miért és mitől volt ez?

Figyelt kérdés
Nem tudtam h. mivan pedig nem fáztam meg semmi aztán begörcsölt egy kicsit a testem nem nagyon csak fájt minden egyes izmom és ilyen hülye helyzetbe voltam kb 3 percig aztán kiengedett és felakartam állni.És nemtudom h. mér de csak úgy álltam és bámultam előre és földhöz zuhantam...
2009. ápr. 25. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ijesztő helyzet lehetett. Sok oka lehetséges. Ha magas lázad lett volna, gondolom észlelted volna, mert a tünet nagyon hasonlatos a lázgörcshöz. Felnőtteknél is előfordul, mert mindenkinek van lázküszöbe, de az a 39,5- 40 felé tendál.

ha nem volt ilyen magas lázad akkor okozhatta:

anyagcserezavar,

szélsőséges vérnyomásingadozás,

cukoranomália,

stressz,

elektrolitzavar, illetve masszív kezdődő influenza.

Lehetett izomgörcs is szimplán.

Egyértelműen szakorvosi diagnózis tudja csak beazonosítani.

Úgyhogy azt javaslom még mielőtt megismétlődne, keresd fel haladéktalanul a háziorvosodat, mert igencsak hasznos lenne egy vérvétel!!

2009. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok és még sosem volt ijen ésés lázas se voltam...

Orvoshoz meg nem megyek mer nagyon fáj a vesém és azt észrevenné és nem akarom..

2009. ápr. 25. 14:58
 3/15 A kérdező kommentje:
jha és mielőtt lefeküdtem találkoztam volna a barátommal de nem jött nem szólt meg semmi...lehet h. ezér?
2009. ápr. 25. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod,hogy észrevegye az orvos,hogy fáj a veséd? Kapnál rá gyógyszert és jobb lenne! Menj el orvoshoz és meséld el neki ezt a lázgörcs szerű rohamodat is.
2009. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, de elképzelhető, hogy ez egy enyhébb epilepsziás roham volt. a hirtelen jött görcs erre utal. sztem a biztonság kedvéért keresd fel a háziorvosod.
2009. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jesszus, most látom, hogy fáj a veséd!!! kisszívem, ez nagyon nem vicces! legkésőbb 7fő reggel az első utad az orvoshoz vezessen! ha elhanyagolod a vesebajt, arra az életed is rámehet, és ez teljesen komoly! művesén akarsz kikötni ennyi idősen, és veseátültetésre várni?? te jóságos ég.
2009. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de a vesém már régóta fáj és most egy kicsit jobb lett...

am meg ha epilepsziás lennék akkor már korábban is lettek volna ijen tüneteim nem? mer izé a nagybátyám epilepsziás DE csak egy autóbaleset után lett az és nekem nem volt ijen élményem :o

2009. ápr. 25. 16:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Jobb, ha nem vitatkozol. De a legfontosabb, hogy erről a problémáról az orvos előtt elsősorban a szüleid tudjanak, de azonnal.

A veseproblémák nagyon sok problémát okozhatnak.

Ez akkor valószínűleg egy eclampsia ( rángógörcs roham) volt.

Itt most nagyon fontos a vérnyomás és a vizeleted vizsgálata is a fehérjeháztartásod miatt.

Ne légy konok!! Szülők, aztán irány az orvos! Ez nem játék!

2009. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de nem akarooook.
2009. ápr. 25. 21:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs!!

Nem bántanak butus, segítenek.

Mint ahogy mis is próbálunk, mert ehhez a fórumhoz fordultál segítségért.

Most megmutathatod, hogy milyen bátor és okos vagy.

2009. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!