Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom és olvastam hogy sok...

Tudom és olvastam hogy sok nyugtatorol volt itt szó. Nekem a valeriana nem hatott.2db-t vettem be de semmi. Konkrétan repülésre kellene. Annyira f*sok repülés közben hogy még a tenyerem is beleizzad! Valami erős nyugtato van ilyenre?

Figyelt kérdés
Munkatársam anno kapott valamit a dokijától mikor repült amcsiba.Valami émelyitő volt.Nem félt, helyette még vigyorgott is.Na valami hasonló kéne!Nem vicc.Félek a repüléstől!
2009. ápr. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Xanax.
2009. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívj egy kis füvet!! :D (Attól tuti vigyorogni fogsz)

Na viccen kívül, Frontin az nem annyira durva mint a Xanax, és kedélyjavító hatáya is van.

2009. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal egészségesebb lenne pszichológiailag letisztázni magaddal, hogy a repülés a pilótának egy rutin művelet, és gyakorlatilag Európában már scka ahhoz hogy részese lehess egy balesetnek (ami mondjuk az h túlfut a gép a pályán, tehát nem feltétlen halálos) annyira elenyésző hogy egymagadnak 10 ÉVet kellene megállás nélkül a levegőben töltened hogy érdemben esélyed legyen rá.. A repülés még úgy is a legbiztonságosabb, hogy az Afrikai országok úgy húzzák le mint az atom, mert ott nincsenek olyan komoly biztonsági előírások betartva, mint EU-ban pl.. Amerikáról meg ne is beszéljünk, ahol egy-egy reptéren évente több 100millió utas van, bármiféle baleset nélkül..

Végül pedig, ha mégis te lennél az az egy csepp a tengerben, akkor se változtat semmit az ha parázol..

2009. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

a frontin is vényes?

van az uk-ba xanax?

2009. ápr. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!