Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Bővebben lent.

Mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van a fejemen hátul egy kidudorodás.Olyan mint a gerincnek a csigolyái,vagy hasonló.Lehet pl.amiatt is hogy egyszer bevertem a fejem és azért van ott?
2011. szept. 15. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémíteni, de anyámnak volt egy ilyen dudor a fején. Nem tudom, a tiéd fáj-e, neki nem nagyon fájt, de végül megmutatta orvosnak és kiderült, hogy egy gennygóc és ki is metszették. Ennek ellenére lehet az ütés miatt is, de én a helyedben megnézetném!
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nekem sem fáj,csak nagyon kemény és már vagy 1-2 éve ott van.Gondolom nem daganat vagy ilyesmi mert volt vérvételem azzal meg állítólag ki lehet mutatni.
2011. szept. 16. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elöl, a homlokomnál van egy csontos dudor (szarvacska). Frufruval takarom el. De nem olyan feltűnő. Érdekes, de füll-orr-gégész vette észre, és mondta, ha nő, akkor menjek vele orvoshoz. De még nem nőtt.
2011. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!