Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj, ha rendszeresen 2-3...

Az baj, ha rendszeresen 2-3 napig nem kakilok, de nincs ezzel kapcsolatban semmi tünetem?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy 3 naptól számít szorulásnak. De úgy nincs semmi bajom, nem fáj a hasam, nem vagyok puffadt, nem rossz a közérzetem. Nem az van hogy kellene, csak nem tudom kinyomni. Hanem simán csak nem kell. Ez egészségügyi szempontból baj?
ma 13:29
 1/3 AtteeK válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki hetente 1x "kakil". Szóval nem biztos, hogy probléma, ha mindig is így volt.

Mindenesetre igyál több vizet, legalább 1,5 litert naponta. Nem cukros üdítőket, hanem vizet!

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha ez egyébként nálad általános jelenség és normális a székleted állaga. Nem híg, nem túl kemény, szóval normális.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!