Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy nemi...

Andreats kérdése:

Mennyibe kerül egy nemi átalakitó műtét?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Én egy 21 éves MTF vagyok,és nővé szeretném magam operáltatni. Az érdekelne hogy egy "alap" műtét nemiszervek átalakitása nékűl mennyibe kerülne? Iletve milyen "lépései" vannak.


2011. szept. 9. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

szerintem itt gyakorin ne várj sok értelmes választ.


kezdem én: ha át akarod operáltatni magad akkor tedd azt, de akkor takarodjál kifele az országunkból, mert itt nem elviselhető ez a magatartás. van elég homokos így is, nehogy már szaporítsd a számukat. ja és ezzel te veszélyezteted magad mert ezért bármelyik utcán megverhetnek ha észreveszik. ráadásul szerintem nagyon bizarr. gusztustalan amikor látok egy ilyen nőt akinek férfi hangja van és látszik rajta hogy nem kevésszer feküdt a kés alá. találd meg más módját az életednek. pl menj egyetemre, tanulj, hogy talán legyen is belőled valaki és lehessen családod és ne csak az utca sarkon állj és azzal keresd a pénzt életed végéig, hogy a műtetett lyukadat mutogasd... lehet, hogy sértőnek veszed majd fel egy kicsit a kommentemet, de gondolkozz el rajta :/ tényleg ezt akarod? szégyent akarsz hozni az országodra? tönkre akarod tenni az életed? ahelyett, hogy azt a sok milliót amit műtétre fordítanál, fordítanád a tanulásra és lennél valaki?


tényleg gondolkozz el rajta, hogy tényleg akarod-e ezt, és ne haragudj az off-ért, engem is szokott idegesíteni ha hülyeséget írnak válasz helyett, de ez nem hülyeség. na szóval ha mégis úgy döntesz hogy akarod ezt a műtétet akkor tedd azt, szíved jogod, de ne várj sok jót. és ahogy mondtam: takarodj az országunkból.



köszönöm, hogy végig olvastad.

2011. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az olyan embereknek kellene innen eltakarodni, amilyen az első. Talán ha az emberek kicsit toleránsabbak lennének az embertársaikkal szemben, nem itt tartana ez a rohadt ország.
2011. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Bocsánat, hogy segíteni nem tudok, és beleszólok, de első válaszoló, te nagyon pofátlan és szemtelen vagy!És sajnos a hozzád hasonlókból van itt sok az országban!!:-(

Talán neked kellene távoznod:-)

2011. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na átalakultál azóta ?
2023. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!