Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszer lehet ez?...

Milyen gyógyszer lehet ez? (fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a házamban kiadtam egy szobát egy idős nőnek és nem igazán kedveljük egymást...

nekem van egy kiskutyám aki nagyon aktív ugye!

A lényeg,hogy már nem először találok nála egy fehér színű kapszulát nincs rá írva semmi csak szimpla fehér és ha szétszedem a benne lévő por is fehér!biztos,hogy nem ő szedi mivel én segítek neki a szedéssel és én váltom ki neki őket...

Azért fontos tudnom mi ez mert a kutyámmal eteti.. a kutya már napok óta beteg! zöldes nyálkásat hány,levert,kedvetlen,sötétek a szemi(nem csillognak mint szoktak)

tudom,hogy elég tág a leírás,de háta valaki tud vagy látott hasonló gyógyszert és tudd tippelni mi lehet!!

Előre is köszönöm!!


2011. szept. 8. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Alberlod van, nem illik a dolgai kozt turkalni pl., de ha mar Te tudod is azt, hogy a gyogyszerrel eteti a kis ebet, akkor kerdezd meg, hogy miert, s mi az? Tobb fele kapszula van, ami feher, de a berlodet kerdezd meg, aztan mar arra is megkerheted, hogy keressen mas alberletet pl.!
2011. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én kutyámat etetné a nyanya akár csak egyetlen szem gyógyszerrel,felrúgnám a holdra! Miért nem szólsz rá? A gyógyszert vidd be egy gyógyszertárba,hátha ott valaki meg tudja mondani mi lehet ez!


26/N

2011. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd a gyógyszert és a kutyát, és vidd el az állatorvoshoz. Mond el a kutya tüneteit, és valószínű evett ebből de nem tudod mi az! Az albérlődet meg küld el. Miért mérgezi a kutyádat?
2011. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én két lábbal rúgnám ki az albérlőt, akár fiatal, akár öreg. ha nem kedvelitek egymást, miért teszel neki szívességet?

ahogy írták, tisztázd a kapszula tartalmát, a kutyádat sürgősen kezeltesd, albérlőt pedig tedd ki azonnal.

gondolom tudta, hogy kutyás háznál bérel lakást....

2011. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!