Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás! Már megörülök!...

Tenyérizzadás! Már megörülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta gimis lettem,azaz 2 éve elkezdett izzadni a tenyerem.Előtte csak akkor,ha tényleg izgultam feleléskor,vagy vmi szerepléskor,de még talán akkor sem.Szóval mióta gimis vagyok,izzad a tenyerem.Amikor elindulok itthonról,már elkezdi,majd míg le nem szállok a buszról hazafele,addig vizes,van amikor nagyon,van hogy kevésbé.Rettentő kellemetlen ez nekem.Igazából tudom az okát,mert kishitű vagyok,és nincs túl sok önbizalmam,bár már sokkal több van mitn régen,most se az igazi.Sokszor stresszelek a semmin.Igazából én sem értem,mert amúgy nyugodtan érzem magam,de van bennem egy kicsi stressz,és emiatt izzad a tenyerem.Melegben még rosszabb.

Solutio Antisudoricát használtam már,de nem segít.

Pszichológushoz és ilyenekhez nem akarok menni.Nincs erre vmi szer az injekción kivül?

16/L


2011. szept. 5. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az izzadásod akkor egyértelműen pszichés eredetű.

Próbálj meg levendula teát inni, és levedula fürdőt venni. A stresszt is oldja és valamennyire izzadáscsökkentő hatása van.

Még citromfű teát/kapszulát is szedhetsz az idegesség ellen.

2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!