Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis hólyagocskák/foltok az...

Kis hólyagocskák/foltok az ujjakon a melegtől. Mi ez? Másnak is szokott lenni?

Figyelt kérdés

Pár éve már minden nyáron kijönnek ilyen kis vízhólyagszerű dolgok az ujjaimon... aztán úgy néznek ki egy idő után, mintha gombostűvel kiszurkáltam volna. Annyira nem feltűnő még, inkább érezni lehet. Most még csak az egyik ujjam egyik oldalán van - de az is elég.


Az összes ujjam mindkét oldalán kijön. Nem az ujjbegyeknél, ahonnan ujjlenyomatot vesznek, hanem 2 oldalt.


Hirtelen nem is tudok róla mást írni. Szokott ilyen lenni nektek is? Én még sosem voltam ezzel orvosnál, anyukám szerint a melegtől van és másoktól is ezt hallottam. Nektek mit mondott az orvos, veszélyes ez? Kell erre valamit szedni?


Mindig el szokott aztán múlni, ha hidegebb idő van, vagy ha sokat nyúlkálok hideg vízbe akkor is kevesebb jön ki.

Csak most eléggé meguntam, hogy mindig ilyen a kezem nyáron :s

Veletek is előfordult már? Mit csináltatok?


2009. ápr. 20. 16:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. ápr. 21. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!