Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen hullik a hajam,...

Rettenetesen hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy másfél hónapja kezdődött a hajhullás,eddig nem vettem komolyan,de most már tényleg kezdek megijedni! Ha összefogom a hajamat a kezemmel,akkor úgy érzem,hogy kb. fele annyi van,mint volt,és nagyon el is vékonyodott . Mit kezdhetnék ezzel?


26/N


2011. szept. 1. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz egy kivizsgálásra.Lehet pl.pajzsmirigy probléma, de akár valamilyen anyag hiánya is.
2011. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs rossz fogad?


ilyen esetben nem árt egy vérvétel, mert az kimutatja, ha valamilyen gyulladásod van, az is okozhatja.


Ha semmi ilyen, akkor hajhullás elleni kapszula.

2011. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy fogam,amiből 2 hónapja kiesett a tömés,elmentem a fogdokihoz,újra betömte,de néha úgy érzem,hogy fáj. Lehetséges,hogy attól?
2011. szept. 1. 20:10
 4/9 PÁL/INKA válasza:

Ha levágod kopaszra akkor nem fog hullani.

XDD

2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazán nem vagyok egy rosszindulatú ember,de szívből kívánom neked,hogy ugyanezzel a problémával küzdj Te is,és sose találj rá megoldást....
2011. szept. 1. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, lehetséges..én először mindenképpen egy vérvételt javaslok, az megmutatja ha gond van.


én is ugyanezzel a gonddal küszködtem, és nekem is gyulladás okozta.

2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor egy vérvétellel indítok.
2011. szept. 2. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:

ha az nem mutat semmit, akkor a vitamin.. Talán a merz a legjobb, ez viszonylag olcsó a többihez képest, és hatásos.

Az a baj hogyha egyből vitaminnal indítasz, de gyulladás van, akkor semmit nem fog érni, csak kidobott pénz:(

2011. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2011. szept. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!