Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugyen nem fogok tovább nőni?...

Ugyen nem fogok tovább nőni? Vagy ha igen, mennyit kb?

Figyelt kérdés

Anya 154 cm körül van, apa olyan 170-175 között valahol. Én 162 cm vagyok és 15 éves. Kb. 2 éve semmit nem nőttem, ugye nem is fogok tovább nőni?

15/L


2011. aug. 31. 17:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, alacsony, de nem a magasság a lényeg,hogyha szeretem:D
2011. aug. 31. 17:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon igazad van, és becsülendő, hogy fiatal korodat meghazudtolóan bölcsen gondolkozol a témáról.

Az pedig tény, hogy a fiúk később fejezik be a növekedést, kb.23-24 éves korukig nőnek átlagban. Sőt, tehet is valamit az ügy érdekében, valamelyik komplex vitaminkészítmény szedésével. Szakember véleménye szerint a Centrum-nak van a legjobb arányú összetétele.

2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a kommentet:)

Neki a szülei és a testvére is kb. ilyen magasak vagy pár centivel nagyobbak, szóval nem valószínű,hogy nőni fog már. Én meg nagyon nem szeretném,ha bármiféle készítményt szedne, csak azért,hogy ne legyen alacsonyabb mint én. Nekem Ő így 100%-ig tökéletes :)

2011. szept. 4. 09:57
 14/14 anonim ***** válasza:
O.K; de vitaminokat nem azért eszünk, hogy nőjünk, ez csak 1 lehetséges hatás. Veszteni nem, csak nyerni lehet vele: EGÉSZSÉGET
2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!