Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjak...

Mit tegyek, hogy el tudjak aludni?

Figyelt kérdés
az a bajom, hogy szerdán este tuti hogy nem fogok tudni elaludni, mivel másnap suli, és én már annyira várom! lehet hogy hülyén hangzik, de most leszek 8.as, és mi visszük be a piciket a suliba, egy csomó olyan dolog lesz, ami minden évben a 8asok csinálnak. úgy vártam már, hogy el teljen a nyár, mert van egy csomó olyan barátom, akivel nem tudtam a nyáron még beszélni sem..nah hát az a lényeg, hogy ahogy ismerem magam, ha szerdán reggel 4-5 órakor kelnék is fel, akkor sem tudnék este aludni. ti mit szoktatok csinálni ilyen helyzetben?? másnap meg oylan lennék, mint aki alig él. ismerem magam sajnos..:(:(
2011. aug. 29. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én például tekereg egy jó nagyot, így fáradtan bedőlve az ágyba tuti a nagy alvás, ezt csináltam érettségi vizsga előtt is, tehát fáraszd le magad
2011. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tekerek*
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
hello egy este velem és nem fog érdekelni a suli :P
2011. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hülye bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.....szánalmas vagy..

előző: köszi, lehet hogy hatásos lesz:)

2011. aug. 29. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

olvastam egy könyvet,amibe az volt írva,hogy ha valaki nem tud aludni,akkor csinálja meg azokat a dolgokat/dolgot amiket/amit utál.


még 1 éve olvastam,azóta mindig megcsinálom ezt,és általában be is válik.

2011. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi=)
2011. aug. 30. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!