Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek hogy mellrákom van,...

Félek hogy mellrákom van, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 éves srác vagyok,és az a helyzet hogy csomó van a mellemben.Mind a 2ben.Elég ilyesztő,és olvastam róla a neten és mellrákra utal.Nem merem anyunak megmondani.Remélem túlélem,el kellene mondani anyumnak,csak nem olyan könnyű ez.Kb férfiaknál hány szazalek esély van a túlélésre?És szerintetel tuti hogy rákos vagyok?
2011. aug. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mirigyállomány van a csöcsödben, nem daganat...a házi gyerekorvosodnak meséld el a problémád, megnézi és megnyugtat
2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,remélem hogy csak nagyítom a dolgot.
2011. aug. 27. 22:33
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódj, semmi ok az aggodalomra, nekem is ugyan ilyen volt, mind a kettőbe egy kis púp, az orvos is azt mondta h mirigy vmi túltengés vagy mi, de elfog múlni, is immáron már el is múlt, szóval nyugi :)

2011. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a mirigyállomány az veszélyes?
2011. aug. 27. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
ffiaknál ilyen fiatalon gyakorlatilag elhanyagolható az esélye. a mell mirigyből és zsírból áll. ffiaknál és nőknél is. természetes, h ott van, esetleg picit gyulladásba jött v hormonális hatásra duzzadt. mutasd meg az orvosnak, de pár napon belül elmúlik...
2011. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,és mennyi idő után múlt el?Nekem szerintem kb 2 hónapja kezdhetett alakulni és nemigen akar még elmúlni...
2011. aug. 27. 22:38
 7/8 A kérdező kommentje:
3. kommentelő,köszi válaszod,de valahogy nemhiszem h pár napon belül eltünik mert már 2 honapja igy van...
2011. aug. 27. 22:40
 8/8 anonim válasza:
Ha jól emlékszem nekem simán volt 1 évig is, de mondom ne aggódj, ez ami ottvan teljesen ártalmatlan, de ha egy orvosi szó jobban megnyugtat akkor menj el hozzá :)
2011. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!