Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vénatornát ajánlanátok,...

Milyen vénatornát ajánlanátok, csináltok ami bevált a láb vérkeringés javítására?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Én két dolgot ismerek és alkalmazok: az egyik a hideg vizes dolog - lábfejtől indulok a hideg vizes tussal, és lassan haladok felfelé vele.

A másik pedig, hogy amikor csak tehetem, a lábam magasabbra rakom a szívemnél (természetesen ülő vagy fekvő pozícióban). Mostanában éjszakára párnákból emelvényt építek ilyen célból a lábaimnak, de tervezem, hogy az ágy láb felőli végét meg emelem valamivel kb. 10 centivel magasabbra a másik végénél. Állítólag már ez is sokat segít.

2011. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És a mezítlábas séta? Az a leghatásosabb.
2011. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is alkalmazom amikor tudom, bár az ágyat még nem emeltem meg:) Volt egy nagyon szuper kis segédeszközöm(venoruton vénatréner) ami most tönkrement, és nem lehet kapni már. Na az negyon hatásos volt.
2011. aug. 27. 15:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez az:


[link]


Miután ezt használtam, szinte táncolhatnékom lett olyan könnyűek voltak a lábaim. Sajnos csak külföldi oldalakon taklálkozni vele.

2011. aug. 27. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1.Háton fekeve integetés a lábfejekkel

2.talpra húzni jobb majd bal lábat 10x

3. Talpra húzva vannak- innen felnyújtani plafon felé jobb majd bal váltva 10x

4. Szintén talpon-felnyújtani és itt integetni lábfejjel

5.Biciklizés jobb majd bal lábbal

6.Felnyújt plafon felé és nagyokat körözni kifelé majd befelé jobb 10x majd bal 10x

7.medenceemelés 10x

8. Hasba nagy levegő és kifúj10x


3-8 ig kiindulási helyzet talpra húzott lábak


gyógytornász

2011. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt a 8 pontot így egymás után egyszerre kel csinálni?
2011. aug. 29. 16:32
 7/11 A kérdező kommentje:
A 8-as hasbalégzés is talpra húzott lábakkal ugye? Az általam linkelt vénatrénerrel mint gyógytornász találkoztál már?
2011. aug. 29. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 08:51-es Én ennek a felét sem értem. :S Pedig nem vagyok hülye, bár gyógytornász sem.

"talpra húzott lábak" ????????????

2011. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A talpra húzott láb azt jelenti, hogy fekve a térded úgy hajlítod be, hogy a talpad nem emeled fel. Szerintem:)
2011. aug. 29. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Háton fekszel és igen a térdek hajlítva de a talpak lent maradnak a talajon.

Igen egymás után kell.

Nem még nem találkoztam ilyennel.


gyógytornász

2011. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!