Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogy viseli ezt a meleget?

Ki hogy viseli ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Én ma már nagyon megszenvedtem,nemis gondoltam volna,hogy ennyire megvisel.Fejfájás,szédülés,koválygás.Mást is megvisel?Milyen tüneteitek vannak?
2011. aug. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól, a tenger hiányzik még hozzá. A téli hideget nem szoktam bírni.
2011. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egészségileg jól bírom, sovány vagyok, még futok is 10 km-eket akár délben is. A munkahely (iroda) viszont már megvisel mert, nincs légkondi, panelben vagyok, nem lehet átszellőztetni. Ilyen körülmények között nem szabadna legalábbis teljes munkaidőben foglalkoztatni az embereket teljes intenzitással, mert úgyse megy.
2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megvisel ez a hoseg.Az emberi szervezet tobb napon at tarto hoseg ideen bizonyos tartalekokat hasznal fol a meleg miatt es minel hosszabb ideje tart a hoseg annal jobban megviseli a szervezetet.
2011. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy vagyok mint az első jól bírom, de a téli hideget még nagyon nem várom
2011. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ventillátor a képembe :D
2011. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!