Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is ennyire rosszul viseli...

Más is ennyire rosszul viseli a meleget?

Figyelt kérdés
Valamiért olyan típus vagyok, aki már tavasszal, 15-20 fokban, átlagos farmer+póló öltözetben úgy izzad mint a ló, és folyamatosan hőguta közeli állapotban van. 20 éves lány vagyok, átlagos testalkattal, normális vérnyomással. Mitől van ez? Vannak olyan emberek, akik érzékenyebbek a melegre, akkor is, ha az egészségi állapotuk ezt nem indokolja? De mi erre a magyarázat?
2011. máj. 21. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok mint te. Nem bírom a meleget. Már most félek mi lesz nyáron. Egyszerűen szenvedek 25fok felett. Nem tudom mi indokolja, de én annak tudom be h téli gyerek vagyok =D

20F

2011. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul bírom a meleget,elég hamar le is izzadok.Nekem a nyár kész kínszenvedés.
2011. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy szintén nem bírom a dögmeleget, ja a téli gyerek dologban lehet valami, én is az vagyok amúgy


21F

2011. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én őszi vagyok, skorpió:)Ti is úgy vagytok vele, hogy léptek kettőt, és már folyik rólatok a víz?:D Nekem próbálták ezt azzal magyarzni, hogy biztosan edzetlen vagyok de ez sem igaz, mert rendszeresen futok. Nem ártana erre vmi megoldást találni, mert baromi kellemetlen, és tényleg kínszenvedéssé teszi a nyarat(bár nekem már a tavaszt is).
2011. máj. 21. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se bírom, és én is a télapó gyermeke vagyok. 18 L
2011. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első vok. am ha bpn vagytok akkor ajánlom h menjetek el egy rohadt meleg nyári napon jégkorizni. kegyetlen jó felüdülés :D
2011. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!