Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meghalok.

Mit tegyek? Meghalok.

Figyelt kérdés

egészség témakör tudom...de itt többen irnak...

18éves lány vagyok 3napja olyan epegörcsöm van, h meghalok.

Se feküdni, se ülni nemtudok mély levegőt venni sem...

Csak délutántól rendel a háziorvosom, injekciót kérek majd tőle. dehát ilyen állapotban d.u.ig megdöglök.

Szedtem Buscopant tegnap meg vettem be 3x20epecseppet meg ittam vagy 4bögre epehajtó teát de semmi....

MIT TEGYEK HOGY JOBB LEGYEN MIT EGYEK MIT NE MIT IGYAK, VIZET LEHET 1ÁLTALÁN????


2011. aug. 26. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is átestem már hasonlón! És rettenetesen fájdalmas dolog! Most rögtön menj el az ügyeletre, ezzel nem szabad játszani! Ott kapsz majd egy bivalyerős injekciót. Ne várj délutánig a háziorvosra!!!!!

Az is lehet hogy 8 hónappal ezelőtt nem volt még látható epeköved, de most már van, és ezt a kórházban azonnal látják.

2011. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj a rendelési időre, hívjatok mentőt!

Férjemnek is volt epegörcse, éjjel ráadásul, és neki sincs epeköve. A mentősök adtak neki injekciót.

2011. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Szia! Menj be a kórházba, én is jártam így, rögtön kaptam infúziót. Ne szenvedj feleslegesen!
2011. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

szia!

Ügyeletre illetve napközben kórházba bármikor be lehet menni bármilyen problémával,nem kell a háziorvosi rendelést megvárni.Jobbulást!

2011. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

És mi lenne, ha beírnád a gugliba, hogy "epe diéta"?

Nekem is sikerült, pedig nem én vagyok az érintett.

[link]

Itt világosan leírják, mit lehet, mit nem. Hadd ne én olvassam el helyetted.


Miért egyszerűbb ide kérdést írkálni, mint rákeresni - a saját érdekedben? Sokszor olyan elképesztő baromságokat írnak hozzá nem értők, akik még annyi fáradtságot sem vesznek, hogy rákeressenek a neten, hogy egyáltalán mi baja a kérdezőnek, hogy az már fáj. Mi vagy te, kísérleti nyúl?


A legjobb tanács egyébként az volt, hogy indulj a sürgősségire, mert attól, hogy x hónapja ez volt a bajod, nem biztos, hogy most is ugyanarról van szó.

2011. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
algopirin, nospa
2011. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2011. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

voltam háziorvosnál adott gyógyszert, most jobb tegnap óta, de változatlanul diétázom.

azt mondta ha 7főn is fáj menjek vissza és elküld kivizsgálásra

2011. aug. 27. 18:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett? Jobb?
2011. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!