Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?...

✮ʝօк&# kérdése:

Szerintetek miért van ez? Rendes választ szeretnék.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon gyorsan izzadok le, és ezzel együtt fáradok el.Tehát 5 perc shuffle, vagy 200m futás után csurog rólam a víz. Ezen kívül azt mondják hogy nagyon kipirul az arcom. Ez mitől lehet? Egész életemben ilyen voltam, pedig rengeteget mozogtam amúgy.Nem vagyok túlsúlyos.Elnőhetem ezt? Egyáltalán elmúlhat? ha igen mitől, és hogyan? 15/F
2011. aug. 17. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

a pirulás nem gond szerintem, max ha ez attól van, hogy nagyon megemelkedik a vérnyomásod.

az izzadás szerintem elmúlik a kamaszkorral :D

2011. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi :) azért még jöhetnek a válaszok :D
2011. aug. 17. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Izzadás: a test védekező mechanizmusa a túlmelegedés ellen, mivel a párolgás (az izzadtság elpárolgása) hőt von el a környezetétől. Nem hiszem, hogy elmúlik, alkatfüggő, ki mennyire izzad ilyenkor.

A fáradtságnak nincs köze az izzadáshoz, ha nem izzadnál, akkor is elfáradnál.

Ha futni akarsz, így csináld:

[link]


Más dolog, amikor valaki hirtelen egyre többet izzad mindenféle indok nélkül (pl. nincs meleg, nem sporolás közben van stb.), ilyenkor betegség állhat a háttérben, pl. vese.

2011. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!