Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran van hányingerem...

Gyakran van hányingerem kocsiban (sokszor hányok is). Miért? És hogyan előzhetném meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne ülj a kicsiban hátul és vegyél be daedalont,de csak ha nagyon kell.Szerintem ha elöl ülsz akkor elmulik.

Hátul ha ulsz es nezed az ulest az elegge hnyongerkelto.Ha oldalra nézel sokat még az is lehet.Ha lehet ulj elol.(bocs mobilrol irtam)

2011. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy szegény hány éves? Felnőtt ember is lehet rosszul autóban, buszon. Szerintem daedalon és próbálj közben aludni. A kishúgomnál és anyukámnál ez válik be.
2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedj B6 vitamint. Vízoldékony így nem túladagolható.
2011. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. 22éves vagyok. Sajnos minden autóval történő utazás során ez van.. :S Ja!!! És már évek óta!! Hát ebből a problémámból adódóan a hullámvasút és az egyém gyomorforgató "élvezeti cikkek" törölve! :)
2011. aug. 8. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
CSak azért kérdeztem, hogy hány éves vagy, mert gyakran ezt tinédzserkorban kinövik. Ha utazáskor mobilozok, vagy olvasok, én is rosszul vagyok. De ha beszélgetek, pihenek, alszok, tehát el vagyok foglalva, akkor semmi bajom. Ne úgy ülj be a kocsiba, hogy már megint hányingerem lesz, ne is foglalkozz ezzel. Kiskoromban én is ilyen voltam. MÁr az útazás előtt hányingerem volt, mert féltem, hogy az úton hányni fogok :D
2011. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!