Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt körömágyra valami...

Begyulladt körömágyra valami népi gyógymód?

Figyelt kérdés
A paradicsom nem segített.
2011. aug. 6. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosd le kammilával vagy csalán teával és éjszakára köss rá 1 szelet krumplit.Nekem bevált.
2011. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm...általában orvohoz szoktak menni.
2011. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teafaolaj
2011. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedikűröst ajánlom. Kérdezz rá a körömpántra ami eltolja a körmöt a begyulladt résztől.. Nekem is az levették és azóta tök jó. Ha Sebészetet válaszod ott kivágják a köröm részt 5 napi k*rva fájdalmas lesz az biztos. 20L
2011. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyilván, ha mondjuk beszakadt a bőr és begyulladt, akkor nem fog orvoshoz rohangálni az ember, de szeretné esetleg meggyorsítani a gyógyulást. Nem lehet minden bibivel orvoshoz menni, kár volt eltörölni a vizitdíjat, kiszűrte volna az ilyeneket is, akik minden karcolással már ott ácsingóznak.
2011. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a Balatonban begyulladt a fülcimpám ( gyerekkorom óta ki van lyukasztva). Minden azelőtt bevált módszerem csődöt mondott, (pedig már háromszorosára volt dagadva és kő kemény volt,) kétségbe esésemben találtam ki, hogy ötvözzem őket: Kamilla teába mártottam kis vattapamacsokat, mélyhűtőbe tettem és azokat váltogatva jegeltem. Akkor már egy hete tartott a kínlódásom, magam is meglepődtem, hogy a kamillajégtől szinte szemlátomást

apadva múlt el. Egy próbát neked is megér.

2011. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!