Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Darázs volt? Ha nem kezelem le?

Darázs volt? Ha nem kezelem le?

Figyelt kérdés
Ma strandoltam és beleléptem valamibe, lehet egy darázs volt, de nem vagyok benne biztos, mert nincs semmi nyoma. De utána rögtön erős fejfájásom volt/van és hányingerem.Nem szeretnék ilyen kis baromsággal dokihoz menni, föleg mert nyaralok. De ha mégis darázs volt, előfordulhatnak komolyabb tünetek?(nem vagyok allergiás)
2011. aug. 5. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg darázsba léptél, igyál Kalciumot, és jegeld, ha megduzzad vagy kend be Fenistillel/Curiosával. De szerintem a darázscsípés nem okoz sem fejfájást, sem hányingert. Ezek inkább utalnak (most abból indulok ki, hogy épp nyaralsz) napszúrásra, vagy kiszáradásra. Eleget ittál ma??
2011. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!