Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be lehet kakkerolni a szextől?

Be lehet kakkerolni a szextől?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátommal. már előtte éreztem, hogy kábeloznom kellene, de pasim letámadt. Jó gyorsan kefélt, amikor én egy percben már nem tudtam tovább visszatartani és összekakkeroltam magam. nagyon szégyellem. pasim is kiakadt.kiábrándult belőlem :( történt ilyen már mással is?
2011. aug. 3. 19:02
 1/7 anonim válasza:
Rendszeresen.
2011. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pasid nem tud improvizálni, tehát Taigetosz.
2011. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem. eléggé szégyellem magam, jó volna ha tudnám, hogy nem csak én vagyok az egyedüli szerencsétlen szex közben kábelozó.
2011. aug. 3. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mit vársz tőlünk, mit mondjunk? Nem mentél el időben, így jártál
2011. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, csak improvizálni kell, fantáziája sincs? Semmi sem ciki
2011. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már egyszer régebben olvastam itt a GyK-n, hogy egy lánnyal ugyanez történt, úgyhogy egyedül nem vagy a dologgal. Valszeg neki is ciki, úgyhogy nem hiszem, hogy szét fogja kürtölni! Beszéltetek azóta? Megenyhült?
2011. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ettől kiábrándult belőled a pasi, akkor ne sajnáld hogy lelépett. Ez bárkivel előfordulhat, ne szégyelld magad. Szégyellje magát a pasi, hogy ezért elhagyott.
2011. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!