Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetnek pattanásaim a szextől?

Lehetnek pattanásaim a szextől?

Figyelt kérdés
Régen pattanásos bőröm volt..volt aknés is.Elmentem vele bőrdokihoz és kaptam rá gyógyszert és attól jobb lett.Pár hete élek már nemi életet és megint kezdenek kijönni.Lehetséges,hogy ettől van?ha igen mit tudok tenni?
2011. máj. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ne szexelj.
2011. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Első válaszoló vagyok


Igaz, még csak 18/F vagyok, de soha sem szeretnék szexuális-életet.

2011. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából, azt hallottam, hogy a szex kisimítja az arcot. Nálam mondjuk igaz, de inkább ciklustól függ. Menszi előtt, közben, és közvetlen utána előfordulhat, míg peteéréskor a legsimább az ember bőre. Menszi időszakban én sokat tisztítom az arcom, használj te is Clean&Clear arctonikot. Nekem bevált.
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel most sokat segítettél.Lehet,hogy te még nem szeretnél,mert nem találtál olyan embert,akivel szívesen csinálnád,de nekem meg van.És ez a probléma most eléggé stresszel..
2011. máj. 15. 22:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Harmadiknak köszönöm.:)Rendeszeres tiszítom alaposan és ezért gondoltam erre..:S
2011. máj. 15. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy van összefüggés a szex és a pattanások között.Az én páromnak akkor szoktak előjönni a pattik,amikor 1-2 hétig valamiért nem tudunk szexelni.Szokott is ezzel viccelni,hogy ott jön ki neki a felesleges "anyag".:D

Lehet,hogy nálad ez pont fordÍtva van.A szex nagyban befolyásolja az emberi szervezet müködsét,akkor szerintem simán elképzelhető,hogy a pattik összefüggésben vannak a szexszel.:)

2011. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen..:DOlyanról én is hallottam már,mert ugye a "szex szépít".Mivel nekem ez volt az első,remélem csak hozzá kell szoknia a szervezetmnek.:)
2011. máj. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!