Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hangos a hasam! Mit...

Nagyon hangos a hasam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hangosan dolgozik a hasam (vagy nem tudom, mit csinál), főleg reggel. Reggeli előtt és után is, és nem tudok vele mit csinálni...

Nagyon rossz, amikor órán néma csönd van, és csak az én hasamat lehet hallani... :'( Mit tegyek, vagy mitől lehet ez?


2011. aug. 2. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:

koplalj egy kicsit.

ha tartós,ultrahangot ajánlok,arra orvos utalhat be.

2011. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény,,elég kellemetlen. Volt nálam is egy időbe,hogy olyan volt mintha folyna benne valami,úgy hortyogott.

Nekem segített egy méregtelenítés.

2011. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez már évek óta van, ha suliba megyek, akkor jobban. Lehet az idegeskedés miatt?
2011. aug. 2. 11:09
 4/8 anonim válasza:
Nekem éjszaka elalvás előtt kezdi el, és olyan hangos, hogy néha nem tudok tőle elaludni. :S
2011. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8.54 vagyok

Mondtak egy jó dolgot nekem mi az ami elmulassza ezt a gyomor korgást.

Este 1 mokkás kanál étkezési szódabikarbóna.Addig nem szabd le feküdni amíg többször nem büfiztél tőle.

Kíváncsi vagyok én is ,hogy használ-e,,de nekem már elmúlt ez.A szódabikarbónát meg csak akkor szoktam enni,ha ég a gyomrom.

Majd írj mi volt! Ártani tuti nem fog.

2011. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szabad*
2011. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, az utolsó problémás lesz, ugyanis nem szoktam büfizni. Hogy őszinte legyek (bár ezt gondolom nem sokan fogják elhinni), életemben nem büfiztem még, kólától sem, semmi szénsavastól. Lehet, hogy ettől mégis fogok? De nekem nem a gyomrommal van a baj, hanem lejjebb.
2011. aug. 2. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyi,,Pocsék íze van,de vízzel nyeld le: Az lúgosítja a gyomorba lévő savat.

Legfeljebb nem használ,,de ki lehet próbálni,,mert ártani tuti nem fog.

A beleket is helyre állíthatja. Veszíteni valód nincs ha kipróbálod.

[link]

Itt olvashatsz róla,:)

2011. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!