Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk, ti leültök pisiléskor?...

Fiúk, ti leültök pisiléskor? Nem gáz az? Hogy oldod meg, hogy ne legyen tiszta permet a wc, ha állva pisilsz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
a férjem állva pisil...ráadásul soha nem volt utána még egy csepp pisi sem sehol... nem értem hogy nem lehet rendesen beletalálni a csészébe....pedig elég nagy a lyuk hozzá...
2011. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Lány vagyok, a páromról tudok nyilatkozni. Ő itthon leül pisiléshez. Pontosan azért, hogy ne pisilje össze a vécét, amit utána gusztustalan kitakarítani. Ez nem gáz, hanem érett dolog szerintem.

Idegen helyen persze állva csinálja.

2011. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9.35 egyetértek veled, ez a felelős viselkedés! Főleg mert még csak nem is ő takarít - gondolom.
2011. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom állva pisil, és soha nem pisis semmi. Ügyes. :)
2011. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem a mellépisiről van szó, hanem, hogy mikor leér, visszaverődik, és az okozza a problémát....
2011. júl. 30. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nálunk a fiútestvéreim miatt mindig UNDORÍTÓ a Wc... Ráadásul egyik sem képes felhajtani az ülőkét... -.-"
2011. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én állva pisilek és vigyázok a higiéniára!!(jól írtam??? :S)
2011. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm nagy ülvepisilő, ellenzi az állvapisilést, de egyszer egy 3 órás autóút után gyorsabban elereszthette magát, ha állva marad. Tényleg nagyon kellett pisilnie, mertár elpakoltam és ő még mindig állt a wc előtt és csorgott neki.
2023. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!