Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta borzalmasan alszom,...

Nikuci07 kérdése:

Napok óta borzalmasan alszom, nagyon sokszor megébredek, gyakran ver a víz ezt követően, mitől lehet ez? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:50
1 2
 11/17 Yingtáó ***** válasza:
Mozogjál rendszeresen! vmilyen izzasztó, aerob jellegű sportot. A sport megnyugtat,levezetia stresszt, felfrissít és kiizzadod magad alvás előtt. Emellé ajánlom szerezz be vezetett meditációs Cd-t, nagyon megnyugtatóak. Én általában felénél el is alszom. Jó stersszoldó a relaxációs, frissítő masszázs is. A legtöbb helyen bérletet is tudsz venni úgy olcsóbb.
2011. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az időjárás.Velem is ez volt.Mozogj sokat akár az esőben is menj ki a levegőre.Nem kell se gyógyszer se semmi más hülyeség.ennyi.
2011. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
nem jó neked az a környezet, amiben alszol. ezért rosszul alszol, sokszor felkelsz. amikor rosszat álmodsz, rémálmod van, akkor ver a víz általában. velem is ez vot, de mióta új házba költöztem, megszűntem a problémáim.
2011. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dvidike válasza:
Én is így szoktam járni ha meleg van.
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg ,sajnos örökölni is lehet .Nagyanyám,anyám is ilyen.Frontátvonuláshoz is köze lehet.Citromfű valamit segít ,de nem oldja meg teljesen.valamikor sokat sportoltam,de most már nem .Az lehet a megoldás ,hogy lefekvés előtt ,vagy előtte jól ki izzadsz.minden megoldódik.
2011. aug. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Fiatalon stressz okozza, remek erre az AshvaGandha (vörös ginzeng), Mentat, Geriforte gyógynövény kivonatok valamelyike. Vaterán megtalálod.
2011. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ginseng Titusz ***** válasza:
Lapozz vissza a közelmúltban veled történt esetekre.pl: esetleg nem loptál?... káromoltad a kormányt?... gyanús vagy nekem;a felebarátod feleségével bujálkodtál gondolatban!OTT VAN A KUTYA ELÁSVA
2011. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!