Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta borzalmasan alszom,...

Nikuci07 kérdése:

Napok óta borzalmasan alszom, nagyon sokszor megébredek, gyakran ver a víz ezt követően, mitől lehet ez? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktad magad fárasztani a nap végére?
2011. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

detto velem is ez van-szerintem az időjárás:S

Fülledt az idő, mondjuk mi tetőtérben vagyunk. Ha kinyitom az ablakot fázom, ha becsukom melegem van, napok óta én sem alszok normálisan.

2011. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Kezdödő cukorbetegség is lehet sajnos.


Szájszáradás, szomjúság, viszkető bőr, remegés, gyakori vizelési inger... felsoroltak közül bármelyiket tapasztalod? Mert akkor még inkább cukorbetegség gyanús.

2011. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Bere Barbara válasza:
100%
Éjjel jön ki rajtad a stressz. Ez gyakori tünet. Ha fárasztó, hosszú stresszes a munkád, akkor éjjel lehetséges, hogy így jön ki rajtad. De a cukorbetegség is esélyes.
2011. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm elöszőr is a válaszokat,hát igen stresszes a munkám és sajnos elég gyakran lefárasztom magam a nap végére...

Mondjuk tény h sokat járok pisilni,gyakran vagyok szomjas...más egyelőre nem tapasztam ami a cukorbetegségre utalna... Az a fura az egészbe h. csak éjjel jön ki rajtam napközbe semmi jele...

2011. júl. 30. 19:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha más aggasztó tüneted nincs, ez a dolog sztem hajszoltságra,túlzott stresszre utal.

Egyetértek az előttem szólóval, nézesd meg a cukrod, az izzadásnak (is) millió oka lehet, (mennyi idős is vagy?)ha nem társul hozzá hidegrázás, sztem nem olyan nagy gond, de utalhat így is máj-hasnyálmirigy gondokra, vmilyen kisebb lokális gyulladásra vagy vmi ilyesmire... de hát nem akarlak ijesztgetni... sztem menj el rendszeresen szaunázni min. hetente 1X, utána ússzál egy nagyot, pihenj többet, ha nem használ, irány az orvos (eszedbe ne jusson altatózni!!)

Ha minden kötél szakad és életmódodon másképp nem tudsz változtatni, bizony el kell gondolkodni a munkahelyváltoztatáson is. Munkahelyed, pénzed még lehet, de egészséged csak egy van!!!

2011. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
A másnaposság már csak ilyen.
2011. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bollocks ***** válasza:
100%

Citromfűtea nyugtató hatással van, és jól lehet aludni vele :)

vagy esetleg lefekvés előtt egy pohár bor

2011. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
B1 vitamint szedj be lefekvés előtt, az segít.
2011. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok :) eszem ágába sincs altatózni (nem vagyok a gyógyszerek híve) ,inkább megpróbálom a baj forrását megszüntetni... de fontolóra vettem már a munkahely változtatását

köszönöm a segítséget

a citromfűteát is kipróbálom hátha segít :)

ha nincs javulás irány az orvos... :) mégegyszer köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 1. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!