Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdek el hamar sirni?

Miért kezdek el hamar sirni?

Figyelt kérdés
Fiu vagy 15 éves...Olyan hamar meghatnaka dolgok és elkezdek zokogni ...Miért van ez? Nem ciki?
2011. júl. 26. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hát azért egy fiúnál nem ,jó ha gyakran sír ,bár engem si meghatnak ritkán a dolgok:D
2011. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, velem is hasonlóan van.
2011. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak rendkívül érzékeny emberek, férfiban is és nőben is. És vannak kevésbé érzékeny, kemény nők is. Az a jó a ti esetetekben, hogy jól tudtok, majd a partneretekhez alkalmazkodni, pont az érzékeny, nőies mivoltotokból, nagy valószínűséggel jó házasságotok lesz.
2011. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
,akkor kicsit túl érzékenyek vagytok ,nincs ezzel semmi gond:D
2011. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem csak túlérzékeny vagy:) igaz én lány vagyok, de szintén mindenen olyan hamar elérzékenyülök:)

attól, mert fiú vagy ez még nem ciki...sőt...sok lány szereti is:)

nincs ebben semmi...:) persze haverok, meg fiúk előtt próbálj erősebb lenni, mert sokan nem értik meg az érzékeny embereket...tudod milyenek sokan...:S

ismizek pár srácot, aki pl. lát vmi megható dolgot és már zokog is...de hát nem vagyok egyformák, vki érzékenyebb, vki kevésbé...nincs ezen mit szégyellni:)

pusz

2011. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vagy csak a hormonok miatt sírsz minden kis rossz dlog miatt :)

én meg pont úgy vagyok hogy lány létemre sosem sírok...ennyi Xd

13l

2011. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!