Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszédtől bevörösödik a...

Beszédtől bevörösödik a szemem. Miért?

Figyelt kérdés

Kb egy éve azt vettem észre, hogy ha valakivel beszélgetek 10-20 percet akkor egy idő után érzem, hogy "ég" a szemem, és ha megnézem tükörben úgy nézek ki mint a nyúl, tiszta vörös a fehér része...

Érdekes, hogy ez általában csak ügyfelekkel eladó vagyok egy boltban) fordul elő...ha haveri társaságban vagyok ott nem...

Ha bevörösödik és abbahagyom a dumálást, kb 10-15 perc múlva újra OK minden...olyan mintha megerőltetnem vagy mi, de nem is a szememmel beszélek...mi lehet az összefüggés? Magas vérnyomásom nincs és nemrég elmentem szemészetre is, ott nem találtak semmit....viszont marha kellemetlen, hogy az ügyfél előtt úgy nézek ki mint aki egy hete nem aludt....


2011. júl. 25. 19:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi ötlete? nem volt másnak ilyen soha?
2011. júl. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!