Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet azt elérni, hogy...

Mivel lehet azt elérni, hogy a kezemen karcolások legyenek, vagyis azt higgyék az emberek, hogy ereim felvágásával kísérleteztem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne szigyatok le, inkább a kérdésre válaszoljatok, nem ölöm meg magam, nem kell leszidni, csak látszat...


kösz elõre is


2009. ápr. 5. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

körző penge borotva kés akart lenni*

és visszatérve a pszichológushoz ő tudna tanácsot adni ezekell kapcsolatba,még akkor is ha nem az öngyilkosság a fő szándék..de ezekkel vigyázz mert ugyis megvághatod magad,hogy el is vérezhetsz..

2009. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

na jó... volt két ismerősöm, aki szintén "szívatásból" piros tollal egészen vékony csíkokat húztak a kezükre. így leírva elég valószínűtlennek tűnik, de tényleg úgy nézett ki.

hozzáteszem, ez a gyermekpszichiátrián történt, a tollat nem lehetett lemosni, a nővérek alig hitték el, hogy nem igazi, és a csajokat nem igazán akarták hazaengedni.


de nehogy tényleg megvágd magad egy szívatás miatt.

2009. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Pedig az sem lenne borzalmas ha megvágnám magam


Köszönöm a válaszokat

2009. ápr. 5. 17:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakit megviccelni akarsz ugy tedd hogy beadod hogy gyogyszert vettél be. már én is megcsináltam régebben. nyugtato pl xanax andaxin kiszededa a tablettákat lehuzod a slozin, de jol láthato helyre teszed a levelet amiből kivetted a gyogyszereket ugy csinálsz mintha rosszul lennél, stb. érted?? ez tökre bevállik és még sem lesz bajod. ha már itt tartunk MILYEN TÜNETEKET ADJAK BE A PSZICHIÁTEREMNEK akibe amugy szerelmes vagyok hogy elhiggye hogy beteg vagyok de azert mégsem full elmebeteg hogy lehessen hozzá esélyem?????
2009. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ja amugy van egy 13 éves ismerősöm,aki figyelemfelkeltésből megvágta magát nagyon mélyen pengével 1 éve,és még mindig ott a nyoma.Azon a csíkon(ami mellesleg a fél alkarját érinti) nem tud lebarnulni,és ott van az a fehér csík már 1 éve..
2009. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

persze nem akarta mélyen..

előző voltam.

2009. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na jó, hát én 1 vicc miatt nem akarom a bõröm megrontani. Inkább hagyom az egészet, vagy maximum megcsinálom a gyógyszeres fázát.

Kösz a válaszokat

2009. ápr. 5. 19:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Én tudok sebeket sminkelni, nagyon élethűeket is, de nagyon sokáig tartana elmagyarázni. Szerintem vegyél vmi viccboltban anyagot hozzá, az a legegyszerűbb. De nagyon rossz poén ez... :(
2009. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!