Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet azt elérni, hogy...

Mivel lehet azt elérni, hogy a kezemen karcolások legyenek, vagyis azt higgyék az emberek, hogy ereim felvágásával kísérleteztem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne szigyatok le, inkább a kérdésre válaszoljatok, nem ölöm meg magam, nem kell leszidni, csak látszat...


kösz elõre is


2009. ápr. 5. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Hogy a kezeden hegek legyenek azt azzal lehet elérni, hogy felvagdosod a kezed.

A Látszat meg minek? Én biztos nem akarnám, hogy akik látnak hülye libának gondoljanak.

2009. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De nem akarom felvágni, csak hogy úgy tűnjön


Hihetnek hülye libának, mert az vagyok

2009. ápr. 5. 14:31
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Háát...Még nem próbáltam de én amikor is koromban lila foltokat rajzoltam a kezemre hogy azt higyjék elestemXD

úgy csináltam hogy egy tiszta száraz ecsetet filctollal "be satíroztam" és azzalilyen kis köröket rá és ezt te is megtudod csak pl pirostollal vékony csíkot a közepébe...Bár ez elég béna...Az nem lenne elég ha csak símán bekötööznéd?azzal hogy be kellet kötözni mert nagyon vérzet stb...

2009. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Csináld meg igaziból, mindenkinek jobb lenne, ha a Földnek eggyel kevesebb hülyét kéne fenntartani.
2009. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
94%
szerezz be egy macskát....én mikor a macskammal jatszok es osszevisszakarmol,mindig azt hiszik h vagom az ereim...
2009. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Menj el egy ilyen vicc/moka-boltba ott biztos kapsz valami "sebkeszito" smink keszletet.
2009. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

:D rákérdezhetek a nemedre és az életkorodra? gondolom 14/L :D


karcold meg kőrzővel, annak megmarad a nyoma, de nem fáj...

2009. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

minek? hogy sajnáljanak és hülyének nézzenek?

nekem valódi hegekkel van tele a kezem és folyton takargatnom kell.

ne akard.

2009. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

:)) Jok, de teljesen félre értitek,

Nem 14 vagyok egyáltalán, 19et töltöttem múlt hónapban és nem azért akarom hogy felfigyeljenek rám

Kis szivatásról, megviccelésről, aztán kinevetésről van szó, nem túl durva nem kell leszidni miatta,

Tán a körzőst kell kipróbálja, hátha beválik


Azért köszi a válaszokat

2009. ápr. 5. 16:32
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

körzőmkés,penge,borotva,kés.

bár inkább pszichológus.nem rossz indulatból.

2009. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!