Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a visszér? Mi okozza?...

Mi az a visszér? Mi okozza? Lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
vénabetegség, sok álló, vagy ülőmunka okozza + hajlam is kell hozzá.
2011. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A visszerek tágulékonysága.A torna/sport jót tesz neki,a hosszas lógatás/állás nem.Gesztenye-tartalmú termékek,varázsmogyoró,szőlőmagolaj ajánlott.Sajnos lehet következménye:a trombózis.
2011. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
olyan mint a visszhang, csak ér esetében. tehát magyarul: visszabeszél az ér. az előző válaszolók valamit nagyon félreértettek.
2011. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is van(más lakást örököl,anya!:)és sokat tűnődöm rajta,mi lehet a megoldása,eddig kevés sikerrel.Nap,mint nap megjelenik egy újabb elpattant hajszálér,illetve sötét ér a lábamon.Pedig van megoldása!Az biztos,hogy a helyes étkezés itt is lassítja a kialakulást.
2011. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Mészáros ***** válasza:

A visszér trombozist is okozhat aminek a jelentése vérrög és ez ahhoz vezet hogy az az ér elhal. mert útját állja a rög ami miatt nem tud vér áramlani. Különböző gélek segíthetnek ezen a próblámán.

egy eü-s tanuló

2011. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vénák kitágulása,ugyanis nincs a falukban izom.Vagy gyengék a kötőszöveteid.Nekem is van,örököltem.Eddig semmi panaszom,de kapni rá krémet és súlyosabb esetben megműthető(egy szakaszon kiveszik).Hajlamosít trombózisra,de ez egyéntől függ,nem kell rögtön erre gondolni.


Medika

2011. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!