Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is ki szokott írni...

Másnak is ki szokott írni EE-t a vérnyomásmérő?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg,hipohonder vagyok:(állandóan a vérnyomásomat,pulzusomat mérem,ez most a legújabb dilim:)

digitális vérnyomásmérőnk van,felkarra való,a kérdésem az,ha nem jól helyezem fel,akkor előfordulhat,hogy nem tudja mérni a vérnyomást,kiírhat EE-t?Ettől egyből bepánikolok,a vérnyomásom sose magas,a pulzusom miatt mérem mindig magam,de ilyenkor megrémülök,ha egyszer-egyszer nem bír mérni.


2011. júl. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Nekem olyan alacsony a vérnyomásom h néha nem mér semmit. Ilyenkor ellenőrzöm h azért élek-e. Eddig még mindig éltem :)
2011. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az EE azt jelenti,hogy valami nem jól vana géppel.Vagy nem áll egyenesen,vagy nem jól illeszkedik a mandzsetta, vagy meg van törve a cső.

Ne rémülj meg,hanem igazítsd meg és mérd meg rendesen.

2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csuklós van, aztán gyakran csinálja azt, h mér mér, pittyeg ahogy a szívem ver, aztán egyszer csak abba hagyja, én is utálom, mert mindig azt juttatja eszembe, h megállt a szívem. :D Akkor én is kicsit bepánikolok, de sztem ez a mérő hibája, egyszer kivágom.
2011. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a válaszokat!Akkor próbálok higgadt maradni,általában ha ilyen előfordul,akkor a mandzsettát máshova teszem,és akkor meg mér,akkor tényleg ez lehet a probléma?
2011. júl. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!