Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok, már egy...

21 éves lány vagyok, már egy jó ideje nagyon fáradékony vagyok, mindig aludnék mit tegyek?

Figyelt kérdés
orvoshoz nem szeretnék menni. mindennap multivitamint iszok pezsgőtabletta formájában zöldséget is eszem de nagyon fáradékony vagyok, a látásom romlik, és fogyok is.valakinek van ötlete mitől lehet? lassan egy éve vadyok így, de most nagyon rossz, ha leülök egy kicsit alszom is.
2011. júl. 21. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet pajzsmirigybetegséged is, ahhoz vérvétel kell, előbb-utóbb el kell menned orvoshoz
2011. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a pezsgőtabletta sokat nem ér, ugyanis abból nem is szívódik fel semmi, de mindegy.

szerintem egy vérképet kellene csináltatnod, mert lehet, hogy vashiányos vagy, de az csak abból derülne ki

2011. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lehet cukorbetegség? :S a tünetek alapján... végezz otthoni tesztet!
2011. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor nem kerülhetem el az orvost...
2011. júl. 21. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kéne menned, mi itt csak tippelhetünk, én pl cukorbetegségre, de vérvizsgálat feltétlenül szükséges lenne!
2011. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az igaz hogy a cukorbetegségtől meg is lehet vakulni? nem egy embert ismerek aki megvakult..az én látásom nagyon sokat romlott eddig is szemüveges voltam de nem hordtam de most mi lessz?
2011. júl. 21. 12:09
 7/10 anonim válasza:

Sürgősen menj orvoshoz, ne halogasd - nehogy késő legyen !!!

Ez nem játék !

2011. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz.

Amúgy én is ilyen vagyok:S.

Fáradékony, sokat tudnék aludni, néha étvágyam sincs, a súlyom ingadozik, és a látásom az nekem is romlott (én is szemüveges vagyok de nem hordom.).

Nekem is meg kéne látogatnom az orvost.

Itt úgy sem mondhatunk 100%ig biztos diagnózist.

2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát!
2011. júl. 21. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz egy teljes kivizsgálásra.
2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!