Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miárt van az hogy nem vagyok...

Miárt van az hogy nem vagyok kényes- de kicsit mégis?

Figyelt kérdés

Mikor eltört a kezem nem sírtam, most viszont mikor beleléptem a hajkefémnek a kiálló tüskéjébe, még ragtapaszt is raktam a talpamra annyira fáj :-D (Vérzik is) Természetesen nem sírtam :-D Pont olyanba sikerült belelépni, amin nem volt olyan gombóc, csak sima tű, vagyis olyanba léptem bele mint egy tű.. :-D Tökre fáj.. De nem vagyok kényes a fájdalomra, vagyis sokszor szoktam olyanokat esni, amin más már kórházba köt ki..

pl: Estem bele árokba is biciklivel, szó szerint majdnem megfulladtam a röhögéstől úgy jöttem ki onnan, viszont volt olyan osztálytársam akit viszont a mentő vitt el úgy esett bele az árokban.. (Én kisebbet estem szerintem) Miért van az hogy ilyen kisebb fájdalmakra viszont majdnem megőrülök??


2011. júl. 19. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
mert kevesebb adrenalint termel egy tűszúrástól a szervezeted minthogyha kitörnéd a kezed.:)
2011. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-D Azta ezt nem tudtam
2011. júl. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!