Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemoterápia után vagyok, a...

Mimedli kérdése:

Kemoterápia után vagyok, a hajam kihulott türelmetlenül várom az új hajamat. Mi várható? Az utolsó kezelés után mikor indul meg? Mi a biztos jele annak, hogy megindult? Mennyi időbe telik, még 1-2 cm-es hajam lesz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt kemo-ja, de már régen. Halvány emlékem szerint, két kemo között is nődögélt neki, csak kihullott. Utána viszont szépen visszanőt. Sztem 1-2 cm 1 hónap alatt visszanő, ha abbamarad a kezelés. Lehet, h eleinte foltokban, de szépen kiegyenlítődik pár hónap alatt. Jobbulást és kitartást kívánok! :)
2011. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom neked a Varga hajcseppeket. Nagyon jó. Igaz 5000 Ft egy adag,de visszavásárlási garanciát adnak ha nem vagy elégedett. Nekem megállt tőle a hajhullásom, az évek óta kopasz barátomnak pedig már "pelyhedzik" a haja.
2011. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem voltam pontos,mert az a helyzet, hogy

az utolsó kemo 5 hete volt, de még nem látom jelét a hajam

növekedésének. 2 hete használom a Varga hajcseppeteket, 1 hete a Forcipal kapszulát, sőt samponom is van.

2011. júl. 19. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!