Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen csípés? Mit tegyek...

Ez milyen csípés? Mit tegyek vele? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 12. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17:20as vagyok...nekem allergia miatt szokott a legegyszerűbb szúnyogcsípés is hasonlóan kinézni..persze nem biztos,hogy nálad is ez a helyzet, orvosnak mindenképp mutasd meg
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
lehet valami pókcsípés
2011. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hű, engem tavalyelőtt egy szúnyog csípett meg, az volt ilyen. Elmúlt, semmi bajom nem volt, csak marhára viszketett. xD Kalciumot készenlétbe helyeztem.

Azért óvatosan, én pl. szerencsére teljesen be nem igazoltan allergiás vagyok méh és darázscsípésre, de a szúnyogcsípéseim is szép nagyok (azért áltaában ennél jobb. XD), ha tudsz, menj el dokihoz, aztán írd le mi volt, én anno nem tudtam menni épp. :S

2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát örömmel jelentem, h minden doki szabin van!!! a maszekok szabin vannak, a kórházban nem foglalkoztak vele, a háziorvos meg nem rendelt. tehát vettem fenistilt, kálciumot és ezeken éltem tegnap. szerencsére ma már fele akkora, meg nem is piros. cép ez az egészségügy nem mondom. a bőrgyógyászatra egy hónap múlva kaptam volna időpontot, addig az ember meg is dögölhet.... na mind1 talán most már nem lesz baj!
2011. júl. 14. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!