Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényszer beteg vagyok?

Kényszer beteg vagyok?

Figyelt kérdés
már kiskorom óta tart, h egyfolytába mozogok, ránggatom a kezemet, a fejemet. 16éves vagyok.. és most már kezdek nagyon félni.:S van amikor elmúlik de van amikor visszajön és vannak durvább napok is amikor egyre többet. nemhiszem h idegbeteg lennék vagy valami. mert türelmes embernek hiszem magam. nem lehet tenni valamit? mert ez nekem elég kínos! és ugye nem leszek nagyon beteg vagy ilyesmi?! mert nagyon félek
2011. júl. 11. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek akaratlan mozgások? Mert az inkább a Tourette-szindróma tünetei, a kényszerbetegség az teljesen mást jelent. Ha akaratlanul mozog, ráng a fejed, és a végtagjaid, akkor lehet hasznos lenne elmenned az ideggyógyászatra.
2011. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!