Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen csípés ez? Sürgős (képpel)

Milyen csípés ez? Sürgős (képpel)

Figyelt kérdés

Olvastam az ágyi poloskáról, így ma kitakarítottam a szobám, főleg az ágyam környékét minden oldalról, ki is húztam, de semmi ágyi poloskára utaló jelet nem találtam. Szerintem maximum az álmennyezet szegélyénél.

De nem biztos, hogy mindenképp a szobámban csípett meg, mert gyakran vagyok mamámnál a kertben, lehet,hogy ott valami, nem?

Amúgy ilyen csípés CSAK a bokámon van, de mindkettőn. Az egyiken 5, a másikon 3.

Most már nem viszket, mert már 2 napja nem vakarom, hanem kenem Fenistillel és almaecetes borogatást rakok rá. De még így néz ki. Kb. egy hete csípett meg, de azóta csak 2x-3x aludtam a szobámban.

Mi lehet ez? :((

[link]


2011. júl. 11. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis az álmennyezet szegélyénél tudom elképzelni,hogy megbújhat, vagy a tapéta alatt? :S
2011. júl. 11. 19:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem pók?
2011. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért csak érezted, amikor megcsípett... És ha érezted, akkor emlékezned kell, hogy hol csípett meg :)
2011. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom pók-e meglehet.

De nem emlékszem, komolyan :( De ha poloska akkor éjszaka álmomban.

2011. júl. 11. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
voltál valahol nyaralni? (trópusi vidékeken, ahol más fajta rovarok élnek) ha nem akkor biztos,hogy a kertben csípett meg, mert ha az ágyadban csípett volna, miért pont a bokádat? bár fogalmam sincs,hogy mik a poloska szokásai..meg arrol sem hogy ez micsoda.
2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász ! elég egyszerű megoldás
2011. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!