Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy a hozzáta...

Mit kell tennem hogy a hozzátartozóim ne tiltsák meg?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek szépen
2011. júl. 10. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit? Normális kérdést kérünk szépen.
2011. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mit kell nem megtiltaniuk?
2011. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

millió bocsánatot kérek a szerveim felhasználását

Magyarországon törvény mondja ki: aki életében – írásos nyilatkozattal – nem tiltja meg szerveinek felhasználását halála után, potenciális donornak tekinthető. A hozzátartozóknak nincs joguk megtiltani a szervek transzplantációs célú eltávolítását Gyakran előfordul azonban, hogy az orvos inkább eltekint a donációtól, ha a hozzátartozók ellenállásába ütközik


nos ez lenne a kérdés

2011. júl. 10. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert belegondolniuk is rosz,hogy úgy temessenek el egy apát,anyát,testvért,hogy"kibelezték".És egy haláleset után épp nem azon gondolkodik egy közeli hozzátartozó,hogy hány ember életét menthetné meg vele.
2011. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéld meg velük?..
2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves 4 ik én hilyába beszélem meg velül halálom után azt mondanak amit akarnak 1

2 azt mondod kedves 3 ik hogy

Mert belegondolniuk is rosz,hogy úgy temessenek el egy apát,anyát,testvért,hogy"kibelezték".És egy haláleset után épp nem azon gondolkodik egy közeli hozzátartozó,hogy hány ember életét menthetné meg vele.


MÉRT JOBB HA A HULLARABLÓK VISZIK EL

MÁR BOCSÁNAT

2011. júl. 10. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Volt már közeli hozzátartozód felravatalozva? Mert ha volt, akkor nem értem a kérdésedet. Az hogy te segíteni szeretnél, dícséretes, és joggal gondolhatod azt, hogy a testeddel te rendelkezel, de ennek van egy másik oldala is. Ez a dolog a gyászolóból olyan mértékű indulatot tud kiváltani, amit ha nem voltál ilyen helyzetben, el sem tudsz képzelni.
2011. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem tom, de én felajánlanám a rokonaim szervét, ha ezzel életet mentek. szerintem ők se bánnák, hiszen tisztában vannak vele, hogy már mindegy nekik. én is simán odaadnám a szerveimet, minek az már nekem?

22/L

2011. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy mit csinálsz, ha a közeli hozzátartozóid kiakadnak, hogy jaaaaaaj ne szedjék szét a mi Klárikánkat/Józsikánkat, akkor nem fogják, mert a francnak se hiányzik, hogy hívják a fókuszt, hogy ők megmondták, hogy ne de ebben a kórházban ilyen szemét szívtelen orvosok vannak, meg mit tudom én.
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az erős és gyenge keveréke működik 98 óta
2011. júl. 12. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!