Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet attól egy...

Mi baja lehet attól egy embernek, ha WC fedeléről szívja fel a katit?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyen, ahol nem valami tiszta a mosdó. Ráadásul pénzzel. Kórházba kerülhet? Milyen betegségeket kaphat el? Főleg orvosok véleményére vagyok kíváncsi. És leszögezem, nem én csináltam, eszembe nem jutna!
2011. júl. 8. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak használ valami személyit vagy kártyát a gyökér. Ha már ilyen szarokat nyom akkor már nem ezzel van a probléma, hanem maga az a méreg amit magába nyom.
2011. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézem mondom, a vécé fedeléről szívja fel a kakit?? Mondom azt hogy?


Amúgy szerintem sem az a legnagyobb probléma, hogy honnan és mivel, inkább a mit a gáz...

2011. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért érdekes,hogy valaki olyan porokat szippant az agyába,amiben a jóisten sem tudja mi van,de azon aggódik,hogy a pénzen mennyi baktérium lehetett:D:D:D

Ha meg nem te csináltad mit izgat mi baja lesz az illetőnek?nem kell kamuzni te 15 éves gyökér..

2011. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felőlem megdögölhet az összes bulizós, katizós, narkós sz.r..
2011. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezért kértem szakértők véleményét, nem tudtok semmit a drogokról, és itt okoskodtok. Máshová menjetek.
2011. júl. 8. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el többet tudok mint te, de mégsem használok semmit, főleg nem ilyen szaros designer drogokat.
2011. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott az már biztos nem kati, max 4mec
2011. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A budi ülőkéről pénz gurigával történő szívás, csak média fogás meg drogprevenciós f*szság.

Aki igényes az tiszta tárgyról szívja fel és ugyanígy tiszta csővel, ált üveg csövet használnak, mert arra nem annyira tapad a kristály, és könnyebb is leszedni majd a maradékot felszívni.


Olcsó sz*rokkal nem szabad próbálkozni mert, nem 1hónap múlva. hanem 10-20év múlva lesznek olyan negatív hatásai mint az agykárosodás stb.

Ha vki menőzni akar tegye kokainnal, mégis biztonságosabb és élvezetet ad cserébe, nem betegséget.

2011. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt se tudod mit nyomsz, szánalmas vagy. Laborpatkány
2011. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, inkább nyomnák mdma-t vagy valamit, ami évtizedek óta le van tesztelve mellékhatásilag. Ha már ilyen szarokat akarnak, de ne ezt a cigány kotyvalékokat.
2011. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!