Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kiütések lehetnek...

Milyen kiütések lehetnek ezek? Mit tudok vele tenni? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Egy csomó kijött a karomon, lábamon, (kb 20 nem egymás mellett) hasamon is egy..iszonyatosan viszkednek és nem múlnak el. Elmentem dokihoz, nem tudja mi az, elküldött bőrgyógyászhoz, időpontot is kértem de csak 1 hét múlva van hely..

olyan mintha csípések lennének.. de már egy hónapja megvannak ugyanígy, pedig mindenfélével kentem..(csípésre való krémmel, gombás fer. való krémet is kipróbáltam..)

képek:

[link]

[link]


2011. júl. 6. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergiától excémáig sokminden lehet, várd ki azt az 1 hetet, és mond majd el a dokinak, változott-e valami a környezetedben. (Új lakás, új plüss állat, új ágyhuzat, kutya/macska). Próbáld addig napoztatni, és figyeld meg, javul-e. (Módjával a napozással, nem fél napon át, és kend be magad!)
2011. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
háát vagy elmész gyógynövényboltba, és diófalevél teát veszel, megfőzöd, és azzal borogatod... rajtam is kijött vmi, nem tudom honnan, de nem is mentem vele dokihoz, borogattam... elmúlt. makacs bőrbetegségekre jó a diófalevél. nekem bevált. vagy E vitaminos, aloe verás krémmel is kenheted, szerintem... jobbulást!
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kiderült hogy valamilyen ekcéma, de nem tudják hogy mitől..:(
2011. júl. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!