Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon a gyulladáscsökkentő...

Vajon a gyulladáscsökkentő segithet (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap fedeztem fel a kezemen egy kis duzzanatot.Nem fáj,hogyha megnyomom elég kemény..Ma utánanéztem a neten és biztos vagyok benne,hogy gaglion.Vajon a gyulladáscsökkentő tényleg segithet? Nem olyan nagy és nem szeretnék orvoshoz menni egyenlőre biztosan. Találkozott már valaki ilyesmivel? :S
2011. júl. 3. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:

*ganglion

elírtam. -.-

2011. júl. 3. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!


A leírt panaszon a "Kálium chloratum D12" nevü homöopátikus szer segítene.

Hallott már a homöopátáról? A legtökéletesebb alternatív gyógymód! Mellékhatása semmi sincs, nyugodtan lehet szedni.


Ha tehát tanácsolni szabad:

naponta 1x vegyen be a pici golyócskákból 5-öt.(Elszopogatni)


Az egyetlen kellemetlen: sajnos le kell mondania a babkávé ivásáról (minden formában, tehát még sütemény, puding, krémekben sem), mert a kávé nagyon lecsökkenti ill. meg is szüntetheti a homöopátikus szerek hatását! (Cikóriakávét, kávépótlót, teákat ihat.)


Én Németországban élek, de úgy tudom, otthon is lehet kapni a gyógyszertárakban homöopátikus orvosságokat.


Ne ijedjen meg, a homöopátia egy érdekes gyógymód: kezdetben a panaszok kicsit felerösödnek, ez nagyon jó jel, mert mutatja, hogy ami most intenzívebb lett, az ki is fog gyógyúlni, hogy hat a szer!! Szedje nyugodtan hosszabb ideig, kicsit még tovább is a gyógyulás után.


Egy üveg (10 gramm)kb. 2-3 hónapig elég, talán 7-10 EURO-ba kerül.

A törvények miatt 5 év szavatossági idö van ráirva, de nem megy tönkre, 100 év múlva is u.úgy lehet használni, a hatásából nem veszít, tehát ne dobja el, ha maradna.


Gyors javulást kívánok és üdvözlöm Németországból!

2011. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!


Nem akarna elöbb inkább egy természetes "plasztikát" kipróbálni?? Van homöopátikus lehetöség is erre.

Hallott már homöopátiáról?


Nos, a "Calcium fluoratum D 12" nevü szer (naponta 1x 5 golyócska) és a "Silicea D 12" nevü szer (naponta 1x 5 golyócska) váltakozva szedve nagyon jó eredményt mutatna, nemcsak a mellen...

2011. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elnézést!

A "plasztika" egy másik kérdezönek szól, csak véletlenül ide írtam be...

2011. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én "egyenlőre" (egyelőre) inkább orvoshoz mennék. Biztos, ami biztos. Az ilyen hallomásból való kezeléseket nem ajánlom senkinek.
2011. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Halló,


ha a dudor tényleg ganglion, akkor az emlitett hom. szer segítene.


Minden jót!

2011. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

ja és voltam orvosnál,tényleg ganglion

2011. júl. 17. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!