Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az ízületem...

Lehet, hogy az ízületem durrant volna be? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3 napja tornázom. Félek, hogy rosszul csináltam pár gyakorlatot. Főleg akkor érzem, hogy húzódik a térdemnél valami, ha behajlítom.
2011. júl. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt. Nem tudtam teljesen leguggolni, mintha valami "húzódott" volna. Ortopéd szakorvost ajánlok. Nekem azt mondta, pihentessem (versenysportolok), és kaptam porcerősítő tablettát.
2011. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magától nem múlik el?
2011. júl. 2. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a csuklóm szokott rendszeresen fájni, de veszettül. van amikor be se tudom hajlítani. én lóbalzsammal bekenek fürdés után este, és reggelre elmúlik. ha ez nem jön be nálad és 3 nap múlva is fáj, akkor menj el dokihoz.
2011. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, elmúlik, de attól még elképzelhető, hogy a térdeddel van valami gond, csak épp nem fáj. Menj orvoshoz, nem fog fájni!
2011. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!