Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfeküdtem a nyakam, mit...

Elfeküdtem a nyakam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este lefeküdtem és reggel amikor fölébredtem arra lettem figyelmes ha jobbra próbálom forgatni/hajlítani a fejem az nagyon fáj.Mit kéne tennem??? Van itthon ilyen nicoflex kenőcs azzal bekenhetem.
2011. jún. 29. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó a képzelőerőd, akkor csináld ezt, nekem mindig segít ilyenkor:

Fordítsd balra a fejed és képzeld el, hogy körbe forog, majd jobbra ugyanezt, csináld meg párszor.


Vagy ez is nagyon jó, gép előtt csinálhatod:

[link]

2011. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltarennel kend, jobban jársz. Vehetsz be valami fájdalomcsillapítót, és ne nagyon tekergesd, ha fáj. Ha 1-2 nap alatt nem javul, vagy romlik, akkor házidoki.
2011. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltaren pont van itthon tekergetni nem is nagyon tudom(vagyis tudnám csak nagyon fájna) és a napokban úgyis mennék házi dokihoz úgyhogy........
2011. jún. 29. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell tekergetni, csak addig ameddig nem fáj és azt is nagyon óvatosan, én mindig kitornázom és nekem nagyon gyorsan helyre szokta hozni, plusz Inno Rheuma forte krémmel bemaszírozom utána.
2011. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!