Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fogyok, véknyabb lesz a...

Ha fogyok, véknyabb lesz a lábam is? (bokától lefele)

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, jelenleg fogyózok. 40 kilótól akarok megszabadulni. A kérdésem hogy kisebb lesz a lábam tőle, ugyanis azt hallottam hogy nagy súly leadásakor a lábfej is véknyabb lesz. Azért érdekel mert jelenleg 42es cipőket hordok, hogy van e rá esély hogy 1 méretet lemenjen a lábam mérete? Aúgy baromira széles a lábfejem de ez részben genetika is.
2009. márc. 24. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a lábad hossza nem fog változni. Van rengeteg vékony nagylábú ember is. Ez genetika és nem tudsz vele mit kezdeni. Ez olyan, mint mikor valakinek hosszú az orra...az sem fogy el attól, ha valaki lefogy.
2009. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdezo orulj neki, hogy nagy a lábad, legalább nincsenek cipo problémáid.nekem 36-os és bizony nagy nehézségek árán tudok csak venni, mert már néhol csak 37-estol van a méret.
2009. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 36-os és gondjaim vannak a cipő vétellel. Van, mikor gyerek cipők közt kell keresnem és olyan is gyakran van, hogy külön betéteket kell a cipő sarkába tenni, hogy ne járjon ki a lábam. De ha a kérdező hölgy, gondolom, hogy pl. alkalmi cipőket nehezen kap. Sem a túl kicsi, sem a túl nagy nem jó, de hát el kell fogadnunk, hogy ez jutott nekünk.
2009. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ó, hát igen, alkalmiból 43as kell a lábambra és nem kapok, a Deichmannban nagy ritkán akad, de nem sok!

Össze kéne mixelni a lábainkat :)

2009. márc. 24. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 39es lábam volt.lefogytam 18 kgt,most 37es.
2009. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5/5

Te a csontodból is képes voltál fogyni?


Amúgy 41-42-es cipőkből alig van választék. Az üzletek is csak pár darabot rendelnek belőle...

2013. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!