Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy bokától...

Miért van az, hogy bokától lefelé, és csuklótól lefelé majd lefagyok és jéghidegek a végtagjaim?

Figyelt kérdés
A többi részem nem fázik. A lábamon van zokni, meg egy pokrócba is bele bugyoláltam, mégis lefagy, kesztyűt meg vicces lenne hordani, szóval ha nem írok, akkor ráülök. (ne nézz hülyének emiatt léci xD)
2011. máj. 5. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Keringési zavarok. Megoldás: Bilobil, vagy más olyna gyógyzser, ami a keringést serkenti. És olyna panaszaid nincsenek, hogy memóriazavaz, nem tudsz rendesen koncenrtálni, szédülsz,, ilyesmi? mert ezek a tüneteggyütesek. de szerintem kérhetedgyógyszerész segítségét is, biztos ajáll majd valamit. :)
2011. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tanulj meg írni aztán válaszolj! én meg AJÁLLOK neked egy nyelvtan tanárt! Na, mit szólsz?
2011. máj. 5. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább segített.
2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na ennek se írjatok tanácsot ekkora taplónak..nyelvtan tanárnak jöttél fel ide vagy segítségért b.meg??
2011. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírja, hogy "léci" aztán még ő köt bele a helyesírásba.. szerencsétlen gyökér..
2011. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!