Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levetessem az anyajegyet ha...

Levetessem az anyajegyet ha nagyon kellemetlen helyen van?

Figyelt kérdés
A mellem alatt van, egészen pontosan a tövében, ahol a melltartó kosara is van. Idáig nem zavart, de ez az a kidudorodós fajta, és most hogy várandós vagyok, nagyot nőttek a melleim. A szoptatás még csak eztán jön, attól még nagyobbak lesznek. Minden alkalommal amikor leveszem a melltartót, nagyon kell vigyáznom, le ne tépjem, volt már hogy beleakadt és nagyon fájt, szerencsére nem sérült. Gondolom csak a szoptatás után jöhet szóba a dolog, de nem tudom, levetessem e egyáltalán... Ha ilyen okokból szeretném levetetni az térítésmentes vagy fizetni kell érte?
2009. márc. 23. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
mindenképp vetesd le! Pont az ilyen rossz helyen lévő anyajegyek tudnak elrákosodni. Ezért gondolom, hogy fizetni nem kell majd érte
2009. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne ijedj meg. Inkább azért kellene levetetni, mert kellemetlenséget okoz. Én úgy tudom, hogy ezt sima helyi érzéstelenítéssel pár perc alatt el tudják távolítani, szerintem kismamáknak is megcsinálják ezért.
2009. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10: 39

persze, én sem akartalak megijeszteni. De jól gondolod, hogy le kéne szedetni.

2009. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lehet hogy rá is kérdezek a nődokinál, bár a szülés előtt már esély sincs rá (38. hét). De utána talán a szoptatás már nem okoz gondot. Hja, és nem vagyok ijedős, nem ijesztettél rám :)
2009. márc. 23. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind1 milyen okból szeretnéd eltávolíttatni az anyajegyet nem kell érte fizetni, ha bőrgyógyász ad beutalót. Nekem hegesen gyógyult a helye az arcomon, helyi érzéstelenítésben végezték, eléggé vérzett, viszont nem bántam meg. A szövetmintát utána elküldik a patológiára.
2009. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!