Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha magunkat...

Miért van az, hogyha magunkat simogatjuk akkor azt nem élvezzük úgy (vagy egyáltalán nem), mint hogyha ezt más tenné?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy ide raktam.
2011. jún. 15. 00:21
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Egyrészt érzelmi okai vannak, mivel a másik ember érintésével egy felsőbb rendű szükségleted elégül ki (szociális igény), másrészt pedig az az oka, hogy a simogatás közben ha magadnak csinálod, akkor a figyelmedet leköti a saját tested irányítása, míg ha más csinálja, akkor csak az élvezetre tudsz figyelni!
2011. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam képzelni, hogy valaki más simogat.És így jó. Bár jó a bele érzőképességem.
2011. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mrt tudod hogy hol fogod magad simogatni, milyen mozdulatokkal és pont a bőrödön is azt érzed.
2011. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pl. jobban élvezem ha magamat simogatom. Utálom ha mások fogdosnak.
2011. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez körülbelül olyan, mintha magad próbálnád csiklintani. Számitasz rá, tudod, hogy mi fog bekövetkezni.
2011. jún. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Forever Alone! :D
2011. jún. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neee, hát ilyen nincs utolsó! :D

Kis puruttyina.

2011. jún. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!