Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ittam, és hányingerem van,...

Ha ittam, és hányingerem van, miért nem tudok hányni?

Figyelt kérdés
Multkor valamennyivel többet ittam a kelleténél, és nagyon hányingerem volt, meg szédültem. Megakartam magam hánytatni, és le is nyúltam egész mélyen a torkomba, de nem jött semmi, csak öklendeztem. Miért nem birtam hányni?
2011. jún. 11. 15:40
 1/4 anonim válasza:

Nincs nagy tapasztalatom, de én úgy hallottam, hogy vannak akiknek simán kicsúszik, vannak akiknek rá kell segíteni, és vannak akiknek sehogy nem megy. Bár ez lehet, hogy baromság. :P


Talán nem ittál eleget. Én ezt "valamennyivel többet ittam a kelleténél" bőven túlléptem a múltkor. Na akkor ment az magától is, kis adagokban mondjuk, ami szívás. Soha többet ennyire nem rúgnék be.

Velem vizet itattak, és ennek hatására hánytam többször egymás után, ezzel is próbálkozhatsz, ha megint rosszul lennél. Igyál vizet és aztán próbálj hányni.

2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vizet is ittam, de nem segített mert ugy sem birtam :S Lehetséges lenne, hogy mire odajutottam, hogy meghányassam magam, felszivódott volna az alkohol bennem?
2011. jún. 12. 15:25
 3/4 anonim válasza:

Tényleg nem értek hozzá, nem akarok hülyeséget mondani. Mennyi idő telt el a rosszullét kezdete és a hánytatás között? Ettél valamit piálás előtt? Ha igen mit?


Velem ilyen egyszer fordult elő és az tényleg borzalmas volt, de akkor nem voltam seggrészeg, csak olyan enyhén. Émelyegtem egész éjjel és nem tudtam hányni, se aludni, de még vizet se tudtam inni. Nyelni nem tudtam.

Nem kéne túllépni egy bizonyos szintet és nem lennénk rosszul, de ha már túlléptük, akkor el kell érni egy másik szintet, hogy ki is jöjjön. :D

2011. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Körülbelül 20-30perc telt el azthiszem, és nem ettem semmi előtte.

Nekem is kb. ilyen volt, hogy émelyegtem és aludni sem birtam. Lehetséges, hogy van ilyesmi amit mondasz, habár jobb lenne, ha egyből birna az ember hányni :D

2011. jún. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!